Strona główna -
Informacje -

Zakres usług -
Prawo «   
 Prawo kanoniczne «   

Cennik -
Kontakt -

 

 

  
Występuje możliwość porady prawnej czy sporządzenia stosownego pisma
przez połączenie telefoniczne, e-mailowe oraz gadu-gadu.

Przy korzystaniu z takiej formy usługi, udzielenie informacji rozpoczęcie współpracy następuje bez zbędnej zwłoki po uprzednim uiszczeniu wynagrodzenia na podane konto.

 

 » Prawo

Koszty pomocy prawnej uzależnione są od czasu potrzebnego na analizę zagadnienia oraz stopnia jego skomplikowania.
    Ceny:
     - porad prawnych zaczynają się od 50 zł,
     - pism procesowych od 60 zł,
     - opinii prawnych od 80 zł.

 

 » Prawo Kanoniczne

Opłata za poszczególne porady, pisma procesowe lub etapy postępowania liczona jest zawsze w powiązaniu z konkretnym przypadkiem, i płatna jest z góry. Można także ponieść koszty obsługi prawnej (pomocy) przy prowadzeniu całego procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego, które odpowiadają wtedy mniej więcej średniemu miesięcznemu wynagrodzeniu. Zlecenie nam poprowadzenia procesu jest dla klienta korzystniejsze finansowo niż korzystanie z naszej pomocy zlecając nam osobno poszczególne czynności procesowe.

 


   Istnieje możliwość spotykania się u klientów, i w takim wypadku do wynagrodzenia doliczyć należy koszt dojazdu (zaliczka na poczet wynagrodzenia płatna z góry na konto).

   Forma skorzystania z naszej pomocy oraz wysokość i terminy zapłaty wynagrodzenia są zawsze indywidualnie konsultowane podczas pierwszego spotkania.

   W razie zapotrzebowania wystawiamy oczywiście faktury VAT. Nasze usługi są objęte 22% podatkiem VAT, który należy doliczyć do ustalonej kwoty

 


Agencja reklamowa